Announcements arrow JWEF will be hosted at Bogazici University arrow
JWEF will be hosted at Bogazici University Print E-mail

Junior World Entrepreneurship Forum will be hosted at Bogazici University

http://www.youtube.com/watch?v=ff7Sysw7F4s

 

Kurulduğu yıl olan 2008'den bu yana her alandan yaratıcı zihinleri ve girişimci ekosisteminin tümünü kucaklayan; uzman, akademisyen, sanatçı, iş ve sosyal girişimcilerin buluştuğu özgün ve dünya çapında bir organizasyon olan World Entrepreneurship Forum'un, 12-13 Aralık 2014 tarihlerinde Junior World Entrepreneurship Forum - Istanbul etkinliği Türkiye'nin girişimcilik alanında öncü kurumu olan Boğaziçi Üniversitesi'nde gerçekleşiyor.

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker'in ve World Entrepreneurship Forum Başkanı Prof. Dr. Tuğrul Atamer'in koordinatörlüğü ile gerçekleşecek olan JWEF-İstanbul etkinliği; başarılı girişimcileri, melek yatırımcıları, risk sermayesi temsilcilerini ve akademisyenleri konuşmacı olarak ağırlayacak.

Prof. Dr.  Ayşegül Toker, şu sözleriyle etkinliğin önemine dikkat çekiyor: "Girişimcilikle ilgili ufuk açıcı konuların konuşulacağı, oturumları ve katılımcıların fikir alışverişinde bulunup birbirleriyle değerli bağlantılar oluşturabilecekleri bölümleri sayesinde bu forum ekosisteme girmek isteyen genç girişimciler için önemli bir buluşma noktası olacaktır."

50'den fazla konuşmacının yer alacağı ve iki gün sürecek olan JWEF İstanbul, girişimcilikle ilgilenen öğrencileri ve ekosistemin önemli isimlerini Boğaziçi Üniversitesi'nde bir araya getirecek. Organizasyon, Saatli Bina adıyla bilinen ve 122 yıllık tarihinde binlerce prestijli etkinliğe ev sahipliği yapmış olan Albert Long Hall'de gerçekleşecektir.

Ayrıntılı bilgi için: www.jwefistanbul.com

 

Boğaziçi Üniversitesi                                                                                  World Entrepreneurship Forum Başkanı

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı                                                                            Prof. Dr. Tuğrul Atamer

Prof. Dr. Ayşegül Toker